Kim jesteśmy

P.H.U. Moto-Ital to firma rodzinna powstała w roku 1990. Od samego początku naszą specializacją była grupa Fiata. Począwszy od poczciwego Fiata 126p po najnowsze modele tej marki. Nasz personel jest wysoko wykwalifikowany z wieloletnim doświadczeniem uzyskanym w serwisie Fiata. Jednak nie poprzestajemy tylko na tym. Zajmujemy się również sprzedażą części do wszystkich marek samochodów. Z tak wielkim doświadczeniem jesteśmy w stanie zawsze doradzić klientowi w zakresie doboru odpowiednich części do jego samochodu.

W roku 2002 nasza firma przeszła modernizację aby lepiej odpowiedzieć potrzebom klienta. Wielu z Was pewnie pamięta Nas jeszcze pod dawnym szyldem firmy jakim był nazwa "Maluch". Nasza siedziba znajdowała się wtedy przy ulicy 11-go Listopada 16. Po modernizacji została ona przeniesiona na adres B. Chrobrego 57 gdzie świadczymy również usługi w zakresie diagnostyki samochodowej oraz napraw układów elektronicznych pojazdu.

Od tamtej pory wciąż się rozwijamy aby sprostać rosnącym wymaganiom klienta. Chcesz się przekonać czy jesteśmy w stanie sprostać Twoim wymaganiom? Jeśli tak to zapraszamy!